Sony Ericsson T700

Sony Ericsson T700

Telefon piyasasında belli bir ağırlığı olan firma, müşterilerinin gözlerine hitap etmeyi oldukça iyi bir şekilde başarıyor. Tasarımı oldukça etkileyici olan bu model, ses performansı ile de bütünleşince alıcıların beklentisini karşılamayı umuyor.

Sony teknik açıdan çok fazla özelliğe sahip değil, fakat aynı zamanda da kendi sınıfında rakiplerinden de geri kalmayacak şekilde tasarlandı. Ama tasarımı teknik özelliklerinin bir adım önünde bulunuyor.

bu yeni modelinde tuş takımında yaptığı birkaç değişiklikle, yönlendirme tuşlarındaki eğimle kullanımı eğlenceli ve kolay bir hale getirmiş. Kalınlığı ise sadece 1 cm olup ağırlığı 78 gr olduğu için taşıması oldukça kolay. Telefonun arka kısmında batarya bölümünde bulunan iki tane küçük kilit, telefonun her hangi bir şekilde düştüğünde, göreceği zararı en aza indirmek için planlanmış. 512 mb hafıza kartı üzerinde bulunuyor ve birçok resim veya müzik dosyalarını içinde barındırmayı sağlıyor, ayrıca kamera çekimi de 3.15 mega piksel ile, gerek kalite gerekse çözünürlük açısından oldukça güzel. Kamera da bulunan fotoğraf ışığı sayesinde karanlıkta fotoğraf çekmekte mümkün kılınmaktadır. Ürünün ses kalitesi iyi olduğu için yüklenen mp3 ler yüksek ses kalitesinde dinlenebilmekte ayrıca FM radyo seçeneği de bulunmaktadır. Bekleme süresi yaklaşık 370 saat olup, konuşma süresi maksimum 9 saat 30 dakikadır.

Sony Ericsson T700 telefonunun yaklaşık fiyatı 450-500 TL arasında.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

 1. murat dedi ki:

  telefon kilidi.kilitlendi yazıyor telefonda ama kilitlendi yazmasına rağmen bütün menüye giriliyor.başkalarının hiçbir menüye girememesi için telefon kilidini nasıl kilitliye bilirim..

 2. vahap özeken dedi ki:

  T700 çocuğum babalar günü hediyesi aldı, Görünüm olarak gerçekten güzel, nevarki zil ses seviyesi 8 de olamasına rağmen çok düşük, ayrıca bir ay olmasına rağmen azda kullanıyorum ilginçtir bu gün hepten sesi gitti, ayrıca dışardan arayanlarda ulaşamıyor, gerçi iki tane alınmıştı, biri ikinci gün arıza yaptı uğraş neticesinde değiştiler, şimdi servisine gideceğiz bakalım neden böyle.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • uğur:ben nasıl yapılacağını anlayamadım. bu sorunu hall...
 • fatma aslan:selam hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açamıyoıru...
 • Orçun:Bahadır arkadaşımız haklı. El terminalleri okumuyo...
 • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
 • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
 • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...
 • Gözde:Lütfen yardımcı olun gozde.2811@hotmail .com bu ad...
 • Gzde:Bana ulaşabilir misiniz? Lütfen silinen facemi tek...
 • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir