Hacklenen MSN adresini kurtarma

Hacklenen MSN adresini kurtarma

Ülkemizde MSN kullanıcılarının bir hayli fazla olduğunu düşünecek olursak hesabınızın bir çok kötü amaçlı kişiler tarafından saldırıya uğramış ve hesabınız bir başkasının eline geçmiş olabilir ancak üzülmenize gerek yok MSN hesabınızı geri almanın yöntemleri mevcut. MSN hesabınız aynı zamanda Mail hesabınızın şifresi olduğundan mail adresinizde hacklenmiş olacaktır şifre resetleme yani şifre sıfırlama yöntemiyle MSN hesabınızı geri alabilirsiniz.

MSN Şifrenizi biliyorsanız yani siz MSN şifrenizi biliyorsanız ve sizden başka birileri de MSN hesabınıza giriş yapıyorsa henüz geç kalmamışsınız demektir. MSN’inizin şifresini çalan kişiden önce davranırsanız MSN’inizi kurtarabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki şifrenizi değiştirerek. Böyle bir durumda MSN hesabınızı çalan kişi henüz şifrenizi değiştirmemiş oluyor. Siz ondan hızlı davranarak şifrenizi değiştirmiş olacaksınız.

account.live.com adresinden giriş yapıp şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi bilmiyorsanız işiniz biraz daha zor. Ancak yine de bir ihtimal var. Şifre sıfırlamak yani resetlemek. MSN şifre sıfırlama sayfasından parolamı unuttum seçeneğine tıklayarak gizli sorunuzun cevabını biliyorsanız şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şifrenizi sıfırlayabilmek için aşağıdaki linke tıklamanız ve gizli sorunuzu cevaplamanız yeterli olacaktır.

MSN şifre sıfırlama sayfası

Hiçbiri olmadı MSN adresinizi alamadınız çabalarınızın boşa gittiğini düşünmeyin Windows Live ekibinden yardım alarak sorununuzu halledebilirsiniz. Burada alternatif Mail hesabınız çok önemli çünkü istediğiniz anda yeni şifrenizi buraya gönderebilirsiniz.

Windows LiveID Hesap Kurtarma Yardım Sayfası

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (8 Yorum)

 1. gamze hancer dedi ki:

  MSNŞİFREM VE FACEŞİFREM ÇALINDI LÜTFEN YARDIM

 2. ELİF dedi ki:

  bn msn şifremi unutmuştuk daha sonra gizli yanıtmdan düzeltmeye calştm gizli yanıtımı 3 kez yanlış girdim ve şimdi gizli yanıtm yazısıda cıkmıyor napmam gerek…

 3. hayri dedi ki:

  slm arkadaslar msn ve fecim calindi msn mi tekrar aldim hesap sifirlama yapmak istedigimde callan kisinin msn ve tlf nosu cikiyor bi turlu denistiremiyorum feciminde msn adresini baska msn adresine aktarmis o sekilde allamadim normalde msn facim calinsa alirdim callan uyanikmis:((

 4. Şule dedi ki:

  Windows Live hesabım hacklendi, Müşteri desteğiyle geri aldım hesabımı, bi mail geldi, bi e-posta adresini alternatif e-posta olarak kabul ediyor musunuz diye, bi baktım tekrar hacklendim, ve şu an nasıl alabilirim adresimi bilmiyorum, Tekrar müşteri destegi yapsam bilmediğim bi e-posta alternatifi yaptıgı için hacker hiç bi işlem yapamıorum, Bana yardım edin.Ne yapmalıyım?

 5. rahim dedi ki:

  MSNŞİFREM VE FACEŞİFREM ÇALINDI LÜTFEN YARDIM

 6. ihsan dedi ki:

  lütfen msn sifremi ve gizli yanıt ımı unuttum lütfen yardım edin mehmet arkadaşımla aynı durumdayım

 7. mehmet dedi ki:

  msn şifremi ve gizli yanıt sorumuda unutdum lütfen bana yardım edin

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.