Telefondan Videolara Neon Işık Efekti Verme

Telefondan Videolara Neon Işık Efekti Verme

Cep telefonunuz ile çektiğiniz videolara neon ışık efekti verebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan Scribbl adlı uygulama ile videolarınıza neon ışık ile çizimler yaparak görsel bir şov yapma imkanına sahipsiniz. Sosyal medyaya artık günümüzde oldukça fazla zaman ayırmaktayız. Bununla birlikte içerik üretmekte artık büyük önem kazandı. Çektiğiniz videolara neon ışıklar ile görsel efektler yapabileceğiniz gibi bu ışıkları kullanarak bir hikayede anlatabilirsiniz. Özellikle dans ve haraketli videolarda tercih edilen neon ışıklar ile yaratıcılığınızı kullanarak profosyonel görüntüler ortaya çıkartabilirsiniz. Scribbl uygulamasını kullandıkça el alışkanlığınız artacak ve daha yaratıcı videolar ortaya koyabileceksiniz.

Scribbl Uygulaması Nasıl Kullanılır

Uygulamayı yükledikten sonra yapmanız gereken sizi asımları sırası ile anlatacağız. Uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza ilk olarak sosyal bir blok çıkacaktır. Bu ekranda başkalarının düzenlediği videoları izleyebilirsiniz. Böylece neler yapılabilir ufkunuzu genişletebilirsiniz.

+ simgesine tıklayıp daha sonra açılan pencereden video seçeneğini seçin, bir sonraki sayfada daha önce eklediğiniz ve çalışma yaptığınız videoları görürsünüz. Eğer ilk defa yüklediyseniz boş gelecektir. tekrar + sembolüne tıklayıp çalışma yapacağınız videoyu ekleyin. Videonuzu seçtikten sonra onaylayıp düzenleme ekranına geçin. video eklendiğinde uzunluğuna bağlı olarak sahnelere parçalayacaktır. burada her sahneye uygulamak yerine belirli aralıklarla hareket noktasına göre çizim yapmanız size zaman kazandıracaktır. Bu bölümde neon ışığın rengini belirleyebilir, kalınlık ayarını yapabilir veya yanlış yaptığınız çizgileri silebilirsiniz.

Android İşletim Sistemleri İçin İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.axndx.ig

iOS İşletim Sistemleri İçin İndirme Linki:
https://apps.apple.com/in/app/scribbl/id1527864002